رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

آتیه داده پرداز ، نماد شفافیت و امنیت/ سهامداران به تحقق درآمد ها مطمئن شدند

در راستای افشای فوری و اطلاع رسانی عملکرد و همچنین دسترسی آزادانه عموم سهامداران به اطلاعات مالی شرکت آتیه داده پرداز (سهامی عام) ، درآمد شناسایی شده عملکرد یک ماهه منتهی به پایان آذر ماه 95 منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه داده پرداز (سهامی عام) ، مطابق با اطلاعات دریافتی از سازمان بورس اوراق بهادار ، در عملکرد آذر ماه امسال "اپرداز" با شناسایی درآمد 13 میلیارد و 954 میلیون و 900 هزار تومانی اندکی بیش از 12 درصد از کل درامد شناسایی شده تا پایان پاییز امسال را محقق سازد.
این شرکت از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه 1395 در مجموع توانسته 112 میلیارد و 985 میلیون و 700 هزار تومان درآمد شناسایی شده از قراردادهای متعدد بدست آورد .
آتیه داده پرداز در حالی از پیش بینی فروش 169 میلیارد و 461 میلیون و 400 هزار تومانی قراردادهای خود تا پایان امسال به عنوان درآمد حاصل از ارایه خدمات در بودجه سال مالی 95 خبر داده که بر اساس عملکرد یک ماهه آذر ماه سال جاری تا پایان اسفند ماه بطور حتم از درآمد شناسایی شده 141 میلیارد و 924 میلیون و 700 هزار تومانی برخوردار خواهد بود. این رقم معادل بیش از 80 درصد از فروش پیش بینی شده برای کل بودجه سال مالی 95 " اپرداز" است.

یادآور می شود این شرکت طی 8 ماه سال مالی جاری نیز توانسته در مجموع با تعدیل مثبت 55 درصدی ، سود هر سهم پس از کسر مالیات خود را با سرمایه 30 میلیارد تومانی به مبلغ 115 تومان افزایش دهد.
در جدول زیر جزییات درامد های شناسایی شده "اپرداز" تا پایان پاییز امسال منتشر شده است.