رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

عملکرد شفاف "اپرداز" دردی ماه 95 منتشر شد/ اقبال معامله گران در بازار سهام

همزمان با انتشار گزارش عملکرد یک ماهه آتیه داده پرداز در دی ماه امسال ، نماد معاملاتی این شرکت با اقبال خریداران روبرو شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه داده پرداز، تازه ترین اطلاعات دریافتی از سازمان بورس اوراق بهادار حاکی است شرکت آتیه داده پرداز در عملکرد یک ماهه منتهی به پایان دی ماه امسال توانسته درآمدی 11 میلیارد و 372 میلیون و 600 هزار تومانی را شناسایی کند که نسبت به کل مبلغ درآمد شناسایی شده برای سال مالی جاری توانسته اندکی بیش از 8 درصد این رقم را در این ماه محقق کند.

به این ترتیب می توان انتظار داشت تا پایان عملکرد 12 ماهه آتیه داده پرداز با احتساب درآمد شناسایی شده 141 میلیارد و 924 میلیون و 700 هزار تومانی تا به امروز برای سال مالی جاری ، سود هر سهم پس از کسر مالیات "اپرداز" در بودجه برآوردی امسال با تحقق 97 درصدی درآمد های واقعی عملیاتی روبرو باشد. این انتظار با درنظر گرفتن پوشش 8 درصدی سود برآوردی عملیاتی برای هر ماه و بدون پیش بینی تعدیل سود مثبت از سایر درآمد ها در 50 روز باقیمانده تا پایان امسال پیش بینی شده است.

بر اساس این گزارش آتیه داده پرداز از ابتدای سال مالی جاری تا پایان دوره مالی منتهی به پایان دی ماه 95 توانسته درآمدی 124 میلیارد و 358 میلیون و 400 هزار تومانی را از محل فروش و درآمد حاصل از ارایه خدمات شناسایی کند.
آتیه داده پرداز برای سال مالی جاری درامدی 169 میلیارد و 461 میلیون و 400 هزار تومانی را از محل فروش و درآمد حاصل از ارایه خدمات پیش بینی کرده که در حدود 79 درصد از آن به عنوان بهای تمام شده فروش در نظر گرفته شده است.
گفتنی است، انتشار گزارش عملکرد یک ماهه این ناشر در دی ماه امسال هم اکنون با اقبال خریداران حقیقی و حقوقی سهام در نماد معاملاتی "اپرداز" روبرو و به شکل گیری صف خرید انجامیده است.