رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

سامانک در میان پنج نامزد اصلی دریافت جایزه نرم افزار برتر جشنواره موبایل ایران

 

نرم افزار موبایل بانکسامانک"  محصول شرکت آتیه داده پرداز، به عنوان یکی از پنج نامزد اصلی دریافت جایزه نرم افزار برتر جشنواره موبایل ایران، در بخش کسب و کار برگزیده شد.اولین جشنواره نرم افزار های موبایل ایران و موبایل وب 30 بهمن و اول اسفند 1392 در تهران برگزار خواهد شد. این انتخاب از میان 1300 اپلیکیشن فارسی موبایل در سه پلتفرم اندروید، آی او اس و ویندوزفون و همینطور بخش موبایل وب، انجام گرفت و پس از 4 ماه رقابت بالاخره نتایج اعلام و نامزدهای نهایی برگزیده شدند.

  ملاک‌های داوری در این جشنواره کاربردپذیری، تجربه کاربری، خلاقیت، محتوا، برنامه نویسی و ایده تجاری بوده است.جشنواره موبایل ایران در بخش های گروه کسب و کار، گروه آموزش، گروه اخبار و مجلات، گروه کاربردی، گروه سبک زندگی، گروه ابزارها، گروه سلامت و تندرستی، گروه اجتماعی و ارتباطات،گروه سرگرمی، گروه بازی، گروه کتابها و مراجع، گروه مذهبی، گروه سیر و سفر، گروه موبایل وب برگزار می گردد.

  شایان ذکر است که از آتیه داده پرداز 5 نرم افزار موبایل، موبایل بانک سامانک (هر دونسخه اندروید و iOS)، نمانوین (هردونسخه اندروید و iOS) و نسخه اندروید نرم افزار همراه اول، در بخش رقابتی جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران حضور داشتند و نتیجه نهایی این رقابت ها، روز اول اسفند ماه از بین نامزدهای نهایی انتخاب خواهد شد.

  حضور در بین 5 نرم افزار برتر کسب و کار، جایگاه بسیار فاخر و وزینی برای آتیه داده پرداز است ولی با این حال امیدواریم که "سامانک" بتواند برنده نهایی این دوره از جشنواره باشد.

در صورت تمایل به مشاهده سایر نامزدهای دریافت جایزه به لینک زیر مراجعه نمایید:

لیست نامزدهای دریافت جایزه نرم افزار برتر جشنواره موبایل ایران