رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

هدیه نوروزی آتیه داده پرداز: دسترسی به بانک اطلاعات مشاغل کتاب اول در پنل ارسال پیام کوتاه

بانک اطلاعات مشاغل کتاب اول در سامانه ارسال دریافت پیام کوتاه شرکت آتیه داده پرداز (پیام رسان) شروع به کار کرد. این بانک اطلاعاتی که معتبرترین پایگاه داده‌ای در حوزه مشاغل و صنوف کشور به شمار می رود به کاربران سازمانی پیام رسان امکان می دهد تا با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده توسط کتاب اول نسبت به ارسال هدفمند پیام کوتاه اقدام نمایند. از مزایای این سرویس جدید می توان به کاهش هزینه ها و همچنین افزایش بازدهی اطلاع رسانی از طریق پیام کوتاه اشاره کرد.

با توجه به اینکه این اطلاعات طی قراردادی انحصاری از شرکت کتاب اول تهیه شده است، این سرویس فقط در اختیار کاربران شرکت آتیه داده پرداز خواهد بود و هیچ سامانه دیگری در کشور امکان دسترسی به این اطلاعات را نخواهد داشت.

بانک اطلاعات مشاغل بر مبنای پایگاه داده کتاب اول که کاملترین پایگاه اطلاعاتی مشاغل کشور به شمار می رود، درفاز نخست شامل مشاغل شهر تهران خواهد بود و در آینده ای نزدیک علاوه بر افزایش تعداد مشاغل شهر تهران، سایر شهر های کشور نیز توسط این سامانه پوشش داده خواهند شد. شایان ذکر است اطلاعات این سامانه هر دو ماه یکبار توسط شرکت کتاب اول به روز رسانی خواهد شد و کاربران می توانند از معتبر و موثق بودن اطلاعات این پایگاه داده اطمینان حاصل نمایند.

سامانه های دیگری از شرکت آتیه داده پرداز نیز در راه است، منتظر خبرهای خوشی از آتیه داده پرداز در سال 1393 باشید.

 

ورود به سامانه پیام رسان

آشنايي با سامانه پیام رسان