چابک

رشد هوشمندانه کسب‌و‌کار با بازاریابی دیجیتال چابک

چابک، راهکاری یکپارچه برای هوشمندسازی ارتباط با کاربران موبایل و وب است که به کسب‌و‌کارهای آنلاین کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تعامل موثرتری با کاربران خود داشته باشند و بدون نیاز به استفاده از سرویس‌های خارجی، روی یک پلتفرم ایرانی، کلیه نیازهای بازاریابی موبایلی خود را مرتفع سازند. چابک با داشتن پشتوانه‌ای از دانش، تخصص و تجربه، راهکار بازاریابی دیجیتال خود را به بازار ارائه کرده است. این راهکار به واسطه استفاده از سرورهای داخلی جهت ارسال پیام، از امنیت بالایی برخوردار است.

خدمات چابک

1. رصد منابع جذب کاربران و شمارش نصب اپلیکیشن(Mobile Attribution)

یکی از شاخصه‌‌های موفقیت کمپین‌ها و تبلیغات بازاریابی، تعداد و کیفیت بالای نصب اپلیکیشن و جذب کاربر است. این شاخصه به‌وسیله یک شمارنده یا ترکر محاسبه و سنجیده می‌شود. در واقع ترکر ابزاری برای اندازه‌گیری نتایج کمپین‌های تبلیغاتی است و داده‌های آماری کمپین مانند تعداد کلیلک، تعداد نصب، منابع هر کدام از نصب‌ها و … را ارائه می‌دهد که با تحلیل این آمار، می‌توان کمپین‌های جذب کاربر را بهینه‌تر و هزینه‌های آن را کمتر کرد.

رصد منابع جذب کاربران و شمارش نصب اپلیکیشن

2. رصد رفتار درون‌برنامه‌ای و گروه‌بندی کاربران

رصد رفتار درون‌برنامه‌ای و گروه‌بندی کاربران

با استفاده از راهکار بازاریابی دیجیتال چابک می‌توان رفتار کاربران را به صورت لحظه‌ای رصد کرد و سپس کاربران را با قوانین گوناگون به گروه‌های بزرگ و کوچک دسته‌بندی کرد. این قوانین و فیلترها می‌توانند شامل زمان نصب تگ،‌ نوع دستگاه، موقعیت مکانی، نسخه سیستم‌عامل و … باشند. با دسته‌بندی کاربران می‌توان به فراخور هر دسته، رفتاری متفاوت با کاربران آن دسته داشت.

3. شناسایی و مقابله با تقلب

یکی از مسائلی که کمپین‌های تبلیغاتی را تهدید می‌کند تقلب یا فراد است که منجر به هدررفت بودجه‌ تبلیغاتی، از بین رفتن کیفیت اطلاعات و از دست دادن فرصت‌ها می‌شود. این تقلب‌ها می‌تواند در قالب کلیک اسپم یا کلیک ناخواسته و ترافیک جعلی باشد. چابک با شناسایی این تقلب‌ها، از شمارش آن‌ها جلوگیری می‌کند.

شناسایی و مقابله با تقلب

4. آنالیتیکس

آنالیتیکس

در پنل زنده چابک می‌توان تمام داده‌های آماری اپلیکیشن را به صورت لحظه‌ای مشاهده کرد. آمار نصب،‌ میزان بازدید،‌ کاربران فعال،‌ نرخ بازگشت،‌ حذف و ریزش،‌ رفتار درون‌برنامه‌ای کاربر فقط بخشی از آماری است که در پنل چابک قابل مشاهده است.

5. ارسال پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن نوعی پیام کوتاه تعاملی مشابه پیامک است که علاوه بر متن، از عکس و لینک هم می‌توان در این پیام استفاده کرد. با استفاده از پوش نوتیفیکیشن می‌توان پیشنهاد‌های ویژه، تخفیفات، اطلاعیه‌های مهم و بسیاری از اخبار را با هزینه کم و در زمانی کوتاه به مشتریان اعلام کرد. پوش نوتیفیکیشن ابزاری ارزشمند در بازاریابی است که اگر به طور هدفمند اجرا شود، مشتریان بسیاری را جذب خواهد کرد.

پوش نوتیفیکیشن

ویژگی‌‌های چابک

کنترل خطا و تقلب
امکان ارائه انواع گرارشات
پنل کاربری برای مشاهده گزارشات
قابلیت سازگاری با پلتفرم‌های مختلف
انواع ارسال
امنیت سرویس

برخی از مشتریان چابک