پرداختی آسان، سریع و امن

راهکار پرداخت (آتی‌پی)، پرداخت‌یار موردتایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که با ایجاد فرآیندی آسان در راستای ارائه درگاه و لینک پرداخت، تجربه بهتری را در تمامی پرداخت‌ها ایجاد می‌کند. از لازمه‌های یک کسب‌وکار اینترنتی، پیاده‌سازی یک درگاه پرداخت برخط یا آنلاین است تا از طریق آن بتوان وجوه مشتریان را دریافت کرد.

خدمات آتی‌پی

درگاه پرداخت

کسب‌و‌کارهایی که دارای وب‌سایت هستند و از طریق این وب‌سایت نیز اقدام به ارائه محصولات و یا خدمات خود می‌کنند، باید راهی برای دریافت وجوه در ازای فروش کالا به مشتریان خود داشته باشند. با استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی آتی‌پی، می‌توان وجوه کالا یا خدمات را به راحتی و توسط تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب، دریافت کرد.

از طریق درگاه پرداخت آتی‌پی، در هر تراکنش می‌توان تا ۱۰۰ میلیون تومان وجه از مشتریان دریافت کرد و بدون هیچ‌ هزینه‌ای، به چند حساب مختلف واریز کرد.

لینک پرداخت

کسب‌وکارهایی که وب‌سایت ندارند اما به صورت آنلاین فعالیت می‌کنند، می‌توانند از طریق لینک پرداخت آتی‌پی از مشتریان خود وجه دریافت کنند. به این ترتیب که پس از دریافت لینک پرداخت به نام فروشگاه یا نام شخصی،‌ می‌توانند آن را برای مشتریان ارسال کرده و مشتری با کلیک بر روی این لینک،‌ مستقیما به درگاه پرداخت متصل شده و وجه مورد نظر را پرداخت می‌کند.

هم‌چنین این امکان وجود دارد که صاحبان کسب‌وکار، به ازای هر یک از محصولات و خدمات خود، یک لینک پرداخت مجزا ایجاد کنند که در آن عنوان محصول و قیمت، مشخص شده باشد. با این قابلیت (قیمت ثابت)، دیگر نیاز به وارد کردن قیمت توسط مشتری نیست که این امر سبب کاهش خطای انسانی در زمان واریز می‌‌شود.

ویژگی‌های آتی‌پی

تسویه خودکار روزانه

گزارش‌گیری لحظه‌ای
با پنل مدیریت

اتصال به چندین سوییچ بانکی

ارائه رسید تراکنش

امکان درج لوگوی مشتری

تسهیم از مبدا تراکنش

برخی از مشتریان آتی‌پی